Ofmark Kurumsal'a üye olun!

Ofmark'ın indirimler ve birbirinden avantajlı ayrıcalıklarla dolu dünyasına katılın!

Sizi Arayalım!

Ofmark Kurumsal hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Uzman ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Ofmark Kurumsal'ın Başlıca Avantajları

Ofmark Kurumsal kullanıcılarını bekleyen başlıca avantajlar...

Firmanıza özel Müşteri Temsilcisi

Alışverişiniz süresince ihtiyaç duyacağınız her konuda firmanıza özel görevlendirilmiş bir müşteri temsilcisi size destek olacak.

Size özel avantajlı fiyatlar ve kampanyalar...

Ofmark Kurumsal ile tüm ürünlere size özel ekstra indirimler, farklı kampanyalar, firmanıza özel avantajlarla sahip olabilirsiniz.

Gelişmiş sipariş onay mekanizması

Birden çok şubesi veya kullanıcısı olan işletmeler Ofmark Kurumsal'ın özel olarak geliştirilmiş yetkilendirme sistemi ile siparişlerini tek merkezden yönetebilir.

Detaylı Raporlama Sistemi

Siparişinize ilişkin tüm detayları, ayrıntılı analizleri, tüketim alışkanlıklarınızı analiz edebilmeniz için gelişmiş bir raporlama sistemi sunuyoruz.

Alternatif Ödeme Seçenekleri

Ofmark.com'un güvenilir alt yapısı ile size sunduğu alternatif ödeme seçenekleri ile ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Kolay İade ve Değişim İmkanı

Ofmark.com satış sonrasında da tüm konularda yanınızda. İade veya değişim taleplerinizde 14 gün içerisinde kolaylıkla iade imkanı sunuyoruz.

7

Ana Kategori

4,889

Farklı Ürün

6,254

Fazla Müşterinin Tercihi

Ofmark Kurumsal nedir?

Ofmark Kurumsal'ın kullanımına ilişkin tüm detayları aşağıdaki tanıtım videomuzdan izleyebilirsiniz.

Bizim için ne dediler?

Ofmark Kurumsal kullanan firmaların gelişmiş sipariş sistemimize ilişkin değerlendirmeleri

İşbirliğimizden çok memnunuz!

Nef olarak Ofmark.com ile çalışmaktan son derece memnunuz. Ofis ihtiyaçlarımızı karşılamak için düzenli olarak alışveriş yapıyoruz. Ürünler kaliteli, çeşitlilikleri geniş ve fiyatları oldukça uygun. Siparişlerimiz zamanında teslim ediliyor. Müşteri hizmetleri her zaman profesyonel ve yardımsever. İşbirliğimizden çok memnunuz!

NEF
Ertunç Çınar
Süreçlerimiz kolaylaştı!

Dagi olarak Ofmark.com'la uzun süredir karşılıklı güven ilişkisi içerisinde çalışıyoruz! Merkez ofis ve şubelerimizin tüm ihtiyaçlarını bize özel ticari avantajlarla tedarik edebiliyoruz. Geniş bir ürün yelpazesi olsa da site üzerinden sadece ihtiyacımız olan ürünleri görebiliyoruz. Siparişlerimiz tüm şubelerimize zamanında teslim ediliyor. Ofmark.com ekibine mükemmel hizmetleri için teşekkür ederiz!

DAGİ
Ömer Özgür
Son derece yararlı..

Jaff Group olarak Ofmark.com'dan alışveriş yapmaktan büyük keyif alıyorum. Otelimizin ihtiyaçlarını tedarik etmek çok kolay! Kaliteli ve çeşitli ürünler arasından seçim yapmak zor olsa da, Ofmark.com'un kullanıcı dostu web sitesi ve hızlı teslimat hizmeti her şeyi kolaylaştırıyor. Teşekkürler Ofmark.com, harika bir iş çıkarıyorsunuz!

JAFF GROUP
Tayfun Kandemir

Ofmark Kurumsal üyesi olmak istiyorsanız?

Hemen Başvurun!

ya da 0850 532 53 43 nolu telefondan bizi arayın!